ic.opole.pl

Klęska kadry Polski z czeską reprezentacją na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

Klęska kadry Polski z czeską reprezentacją na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 08:47

Klęska drużyny polskiej w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - fantastyczny mecz drużyny narodowej Czech!

Ostatni mundial w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie był zbyt udany. Polscy gracze oczywiście dali radę awansować do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Sympatycy piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest konieczna. I chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem kadry Polski, a jego pierwszym ważnym rywalem była reprezentacja narodowa Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niesamowicie istotne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były fenomenalne, jednak weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po 3 minutach starcia kadra Czech bowiem zdołała strzelić dwie bramki. Zarówno dla piłkarzy, jak i fanów zasiadających na trybunach w Pradze to był wielki szok. Gracze reprezentacji Czech wyglądali dużo lepiej od naszych graczy od samego początku spotkania i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie się to zmieni. Narodowa kadra Polska w drugiej połowie tego starcia grała trochę lepiej, jednakże to piłkarze z Czech zdobyli trzecią bramkę. Jan Kuchta był strzelcem bramki numer 3 w 64. minucie spotkania. Polscy zawodnicy próbowali odrabiać straty, lecz dali radę zdobyć tylko jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej reprezentacji był tragiczny i trzeba to zaznaczyć. Portugalski selekcjoner Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski. W drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych drużyna polska zmierzy się z zespołem narodowym Albanii. Polska reprezentacja piłkarska bez cienia wątpliwości musi zdobyć trzy punkty w tym meczu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij