ic.opole.pl

Doskonały mecz czeskiej reprezentacji narodowej - porażka polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Doskonały mecz czeskiej reprezentacji narodowej - porażka polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

23.06.2023, 13:27

Przegrana reprezentacji Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024 - niesamowity mecz kadry Czech!

Zakończone w grudniu mistrzostwa świata w wykonaniu piłkarskiej reprezentacji Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście nasi piłkarze byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, lecz nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że jest konieczna zmiana na stanowisku trenera. I między innymi z tego powodu prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym selekcjonerem narodowej drużyny Polski, a jego pierwszym ważnym rywalem była czeska reprezentacja narodowa. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle ważne było to, żeby zwyciężyć.

Humory w naszej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były pozytywne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Drużyna Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po trzech minutach meczu. Było to gigantyczne zaskoczenie zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze. Od początku meczu piłkarze reprezentacji narodowej Czech wyglądali dużo lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej odsłonie to się zmieni. Piłkarska reprezentacja Polski w drugiej połowie meczu prezentowała się nieco lepiej, jednak to Czesi strzelili trzecią bramkę. Strzelcem trzeciej bramki w 64. minucie był Jan Kuchta. Gracze zespołu Polski udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Warto podkreślić, iż ten pojedynek w wykonaniu polskiej narodowej drużyny był fatalny. Szkoleniowiec z Portugalii Santos bez wątpienia nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji. W drugim pojedynku zmagań eliminacyjnych reprezentacja Polski zmierzy się z narodowym zespołem Albanii. W tym meczu polska narodowa kadra musi wygrać.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij