ic.opole.pl

2023 - Alubram - zapraszamy do świata CNC!

2023 - Alubram - zapraszamy do świata CNC!

15.08.2023, 14:28

Możliwości ploterów CNC to coś fantastycznego - a opisująca nas firma rodzinna powstała w oparciu o pasję z nimi powiązaną. W ramach swoich profesjonalnych usług dzielimy się doświadczeniem oraz wiedzą na temat tej techniki. Służymy wobec tego jako Alubram CNC pomocą wszystkim, jacy są tym zaciekawieni!
Wysokiej jakości bramy oraz balustrady - na zamówienie Jako jednostka ulokowana w powiecie cieszyńskim, możemy się pochwalić szeroką gamą usług. Są jednakże miarodajne szczególne tematy, jakim poświęcamy najwięcej uwagi oraz to właśnie te nasze specjalizacje, pragniemy Państwu przybliżyć w tym miejscu.
Prowadzoną przez nas sztandarową ofertą jest wykonywanie konstrukcji takich jak:

• aluminiowe i stalowe bramy,
• balustrady ze stali i aluminium.


Co więcej, z opisującej nas propozycji są w stanie swobodnie skorzystać zarówno pasjonaci nowoczesnych projektów, jak wszyscy stawiający na klasyczny, zakuwany styl. Jesteśmy do dyspozycji w obu segmentach.

Opisująca nas specjalność - z ploterami CNC na czele Uwielbiamy podejmować się zamówień powiązanych z balustradami oraz brami, niemniej jednak to budowa ploterów CNC jest dla nas najbardziej zajmującym zagadnieniem. https://www.alubramcnc.com/przecinarki-hypertherm/ . Mamy cichą nadzieję, że będą chcieli Państwo przekonać się o naszych umiejętnościach w tym aspekcie.

To nie zakończenie - należałoby podkreślić, że jesteśmy otwarci i na zlecenia połączone z wykonywaniem innych konstrukcji na zamówienie. Podejmiemy się również zadania połączonego z blachami aluminiowymi, jak oraz stalowymi. Grubości na których działamy, mieszczą się w zakresie od 1 do 20 milimetrów.

Kto najbardziej będzie pragnął skorzystać z naszej oferty?
Nasza oferta jest w sposób szczególny dedykowana przedsiębiorstwom małej i średniej wielkości, wobec tego w tym kierunku w głównej mierze ją kierujemy. Współpraca z nami jest niezwykle idealna z wielu różnych powodów, niemniej jednak w szczególny sposób należy zaakcentować to, że wszystko, co wychodzi spod naszych ploterów ma następujące przymiotniki:
• prosta budowa,
• wysoka jakość cięcia,
• wykonanie na wysokim poziomie.

Takie podejście do tematu zapewnia najważniejszy efekt, którym jest szansę użytkowania wykonanej konstrukcji przez długi czas oraz w oszałamiającym stanie. Zachęcamy do kontaktu, w razie pobocznych pytań.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij